1. Kwiaciarnia Magia Kwiatów dostarcza kwiaty na terenie całej Polski.
2. Zdjęcia i opisy produktów są własnością Kwiaciarni Magia Kwiatów z siedzibą w 32-700 Bochnia przy ul.Brzeźnicka 17 i nie mogą być kopiowane, powielane, publikowane
    i używane bez zgody właściciela.
3. Wszystkie zdjęcia bukietów i kompozycji kwiatowych przedstawiają produkty w średniej wielkości.
4. Zamówienia można składać telefonicznie lub e-mailem. Zamówienia specjalne (bukiety ślubne, dekoracje sal, kościołów, samochodów) prosimy składać do 14 dni przed terminem realizacji.
5. Kwiaciarnia Magia Kwiatów realizuje zamówienia od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00-20:00.
6. Po dostarczeniu kwiatów przez kuriera Nadawca(zamawiający) zostanie niezwłocznie poinformowany o tym telefonicznie lub wiadomością sms, po wcześniejszym podaniu numeru kontaktowego do Nadawcy( zamawiającego)
7. Minimalny czas na dostarczenie przesyłki przez Kwiaciarnię Magia Kwiatów to 1 godzina od złożenia zamówienia.
8. Kwiaciarnia Magia Kwiatów realizuje zamówienia tylko prawidłowo złożone i opłacone. Zamówienia będą uznane za wiążące w momencie odnotowania pieniędzy na koncie
lub otrzymania potwierdzenia przelewu, dowodu wpłaty w załączniku na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Kwiaciarnia Magia Kwiatów nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostarczeniu przesyłki kwiatowej z powodu podania błędnych danych przez Nadawcę (kupującego), lub braku płatności za złożone zamówienie.
10. Kwiaciarnia Magia Kwiatów nie jest wstanie zagwarantować dokładnej godziny dostarczenia zamówienia w takie dni jak: 14 luty (Walentynki) 8 marca (Dzień Kobiet),
26 maja (Dzień Matki). Godziny doręczenia są orientacyjnym czasem realizacji.
11. Kwiaty na śluby i pogrzeby przekazywane są rodzinie lub firmie, która obsługuje daną uroczystość.
12. Zmian w złożonym zamówieniu można dokonywać telefonicznie pod numerem +48 695 556452, +48 609 208 939 lub przez e-mail pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
co najmniej 24godziny przed terminem doręczenia.
13. Kwiaciarnia Magia Kwiatów zastrzega sobie prawo do możliwości zastąpienia jakiegoś elementu bukietu (kwiatka lub dodatku) lub kompozycji innym w przypadku chwilowej niedostępności konkretnego elementu w celu dotrzymania terminu dostawy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby zamawiana przez Państwa kompozycja była jak najdokładniejszym odzwierciedleniem produktu przedstawionego na zdjęciu.
14. Kwiaciarnia Magia Kwiatów zapewnia ochronę danych osobowych jakie zostaną zebrane w czasie składania zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych” lub „RODO”.
15. Kwiaciarnia Magia Kwiatów nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie wiadomości sms z informacją o dostarczeniu przesyłki kwiatowej z winy zamawiającego lub operatorów telefonii komórkowej.
16. Ewentualne reklamacje można składać przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 godzin od daty dostarczenia zamówienia.
17. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie. Jeśli reklamacja dotyczy jakości lub składu przesyłki kwiatowej konieczna jest dokumentacja zdjęciowa.
18. W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i handlowego.

Prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu, ponieważ złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją.